Bęben do drukarki

Bęben do drukarki

Witajcie miłośnicy zakupów przez Internet. Ciekawi mnie ilu z Was ma firmę. Może nie wszyscy, ale zdecydowana większość ma drukarkę. Najczęściej spotykanym problem z tym niezbędnym biurowym urządzeniem jest bęben. Dziś będzie o tym.

Jeśli posiadasz na przykład drukarkę laserową HP, prawdopodobnie zespół bębna jest wbudowany w toner. Dlatego nie ma potrzeby oddzielnej wymiany bębna. Za każdym razem, gdy kupujesz nowy toner do tej drukarki HP, wymieniasz bęben.

bęben

Niektóre drukarki, podobnie jak większość modeli drukarek laserowych Brother, używają oddzielnego zespołu tonera i bębna. W takim przypadku zespół bębna nie jest wbudowany w toner i dlatego należy go wymienić. Oddzielne zespoły bębna działają nieco dłużej niż kaseta z tonerem i zazwyczaj należy je wymieniać po zużyciu 3-4 tonerów. Drukarka powinna poinformować Cię, kiedy nadszedł czas wymiany bębna, ale zwykle możesz stwierdzić, że bęben jest na ostatnich nogach, jeśli zaczniesz widzieć czarne plamy lub linie na stronie.

Bez zespołu bębna proszek tonera z kasety nie może zostać przeniesiony na stronę. Dwie części współpracują ze sobą, tworząc wydruk! Nie możesz mieć jednego bez drugiego i oczekiwać, że drukarka będzie działać poprawnie.

Biznes Pozostałe